Psychocentrum Praha, Rovnoběžná ulice 31, Praha 4- Nusle.

GPS souřadnice jsou:  N 50° 3.39888′, E 14° 26.6

V okolí nejsou placené parkovací zóny (zatím), ale chvíli může trvat, než najdete místo. Alternativou je zaparkovat v nákupním centru Arkády Pankrác a dojít cca 10 minut pěšky. Cestu najdete v mapce na stránce Kudy k nám – Metrem C. Od Arkád jede i autobus 118 (zastávka Pankrác), jsou to jen dvě zastávky (vystoupíte na zastávce Jezerka) a jen projdete napříč parkem Jezerka.

Pokud pojedete:

ze severu

Najeďte na magistrálu (ulice Wilsonova, Sokolská) a přejeďte  přes Nuselský most. Za mostem sjeďte z magistrály na třetím exitu (nákupní zóna). Ihned odbočte doleva, na dalším semaforu jeďte rovně. Pak na druhé možné křižovatce odbočte doleva, do jednosměrky. V tuto chvíli můžete klidně zaparkovat, pokud uvidíte místo. V cestě pokračujte doprava (ulice K ochozu) a hned doleva (ulice Rovnoběžná). Najdete nás v prostředním domě po pravé straně ulice.

z jihu

Najeďte na magistrálu (ulice 5. května) a sjeďte na Pankrác. Podjeďte magistrálu a  na křižovatce před Arkádami se dejte doprava. Na dalším semaforu zase doprava. Na dalším semaforu jeďte rovně. Pak na druhé možné křižovatce odbočte doleva, do jednosměrky. V tuto chvíli můžete klidně zaparkovat, pokud uvidíte místo. V cestě pokračujte doprava (ulice K ochozu) a hned doleva (ulice Rovnoběžná). Najdete nás v prostředním domě po pravé straně ulice.

ze západu

Nejrozumnější bude najet na magistrálu, případně k Arkádám Pankrác. Cesta od nich je popsaná výše.

z východu

Buď použijete opět magistrálu, nebo je možnost přijet zezdola od Nuslí. Z náměstí bratří Synků pojedete podél tramvají dozadu směrem do Michle a kousek za tramvajovou zastávkou Horky odbočíte doprava nahoru do ulice Na Jezerce. Pojedete až úplne nahoru, asi po 800 metrech odbočíte vlevo a ještě jednou vlevo.  V tuto chvíli můžete klidně zaparkovat, pokud uvidíte místo. V cestě pokračujte doprava (ulice K ochozu) a hned doleva (ulice Rovnoběžná). Najdete nás v prostředním domě po pravé straně ulice.